Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAPROSZENIE NA XXIX sesję Rady Miejskiej w Leżajsku w dniu 27 sierpnia 2013 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w -Leżajsku

Data publikacji: 2013-08-19, Data modyfikacji: 2013-08-19
A A AWydrukDrukuj  
 

INFORMACJA   Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 27 sierpnia 2013 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w -Leżajsku odbędzie się XXIX sesja Rady Miejskiej w Leżajsku.    

  Porządek obrad:   1. Otwarcie obrad sesji. 2. Przyjęcie protokołu z XXVIII sesji Rady Miejskiej w Leżajsku. 3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym. 4. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych będących w posiadaniu Miejskiego Zakładu Komunalnego Spółka z o.o. w Leżajsku.  5. Informacja o przebiegu wykonania budżetu Miasta Leżajska oraz informacja o przebiegu wykonania planu finansowego samorządowej instytucji kultury za pierwsze półrocze 2013 roku. 6. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie Miasta Leżajska na 2013 rok. 7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Miasto Leżajsk na lata 2013-2019. 8. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Miasto Leżajsk za rok szkolny 2012/2013 w tym o wynikach sprawdzianu w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej oraz egzaminu w ostatnim roku nauki w gimnazjum. 9. Informacja na temat organizacji w roku szkolnym 2013/2014 szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Miasto Leżajsk. 10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia zmiany Nr 5/12 w „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Leżajska” (dot. terenu cmentarza komunalnego wraz z jego otoczeniem). 11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXII/150/12 Rady Miejskiej w Leżajsku w sprawie przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta Leżajska. 12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXII/152/12 Rady Miejskiej w Leżajsku w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną opłatę. 13. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia regulaminu Targowiska Miejskiego w Leżajsku położonego przy ul. Sikorskiego. 14. Podjęcie uchwał w sprawie sposobu rozpatrzenia skarg na Burmistrza Leżajska:  a) Pana Franciszka Bącala,  b) Stowarzyszenia Rozwój Leżajska RLE 37-300. 15. Wolne wnioski i zapytania.     Przewodniczący Rady Miejskiej (-) Ireneusz Stefański

UM Leżajsk, Źródło artykułu: www.miastolezajsk.pl, Autor zdjęć: UM Leżajsk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola