Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie na XXVIII sesję Rady Miejskiej w Leżajsku w dniu 27 czerwca 2013 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego

Data publikacji: 2013-06-13, Data modyfikacji: 2013-06-13
A A AWydrukDrukuj  
 

 Informuję zainteresowanych mieszkańców miasta Leżajska, że w dniu 27 czerwca 2013 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Leżajsku odbędzie się XXVIII sesja Rady Miejskiej w Leżajsku.  

Porządek obrad:   1. Otwarcie obrad sesji. 2. Przyjęcie protokołu z XXVII sesji Rady Miejskiej w Leżajsku. 3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym. 4. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta Leżajska za 2012 rok 5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Leżajska absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2012. 6. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia rocznego skonsolidowanego bilansu Miasta Leżajska za 2012 r.  7. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta Leżajska na 2013 rok. 8. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia taryf dla Miejskiego Zakładu Komunalnego Sp. z  o.o. w Leżajsku za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków na terenie miasta Leżajsk. 9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej przedłużenia na czas nieoznaczony dzierżawy gruntów z dotychczasowymi dzierżawcami. 10. Wolne wnioski i zapytania.       Przewodniczący Rady Miejskiej (-) Ireneusz Stefański

UM Leżajsk, Źródło artykułu: www.miastolezajsk.pl, Autor zdjęć: UM Leżajsk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola