Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZAMKNIĘTY PRZEJAZD KOLEJOWY

Data publikacji: 2013-06-07, Data modyfikacji: 2013-06-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Przejazd kolejowy w ciągu ulic Klasztorna i Przemysłowa będzie zamknięty od 10.06.2013 r. do 28.06.2013 r.  

W związku z realizowaną przez PKP naprawą główną przejazdu kolejowego kat A w km 150,607 linii Nr 68 Lublin – Przeworsk,  usytuowanego w ciągu dróg gminnych: ul. Klasztornej i Przemysłowej w Leżajsku, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu - wyznaczone zostaną objazdy- z uwagi na konieczność wyłączenia z ruchu drogowego tego przejazdu.   Objazd w kierunku Sokołowa Młp., od strony drogi wojewódzkiej Nr 877 Naklik – Leżajsk – Szklary z kierunku Naklika, zostanie skierowany przez drogi gminne: ul. Fabryczną, ul. Hutniczą i ul. Boronia oraz drogę powiatową Nr 1241 R do drogi krajowej nr 77 Lipnik – Przemyśl.  Objazd w kierunku Naklika od strony Sokołowa Młp. tj. od skrzyżowania drogi wojewódzkiej Nr 875 Mielec – Sokołów Młp. – Leżajsk z drogą krajową Nr 77 Lipnik – Przeworsk i ul. Klasztorną, skierowany zostanie na drogę krajową nr 77 w kierunku Niska, następnie poprzez drogę powiatową nr 1241 R oraz drogi gminne ul. Boronia, ul. Hutniczą     i ul. Fabryczną, do drogi wojewódzkiej Nr 877 Naklik – Leżajsk – Szklary. Objazd w kierunku Naklika od strony Niska tj. skrzyżowania drogi gminnej ul. Boronia z drogą krajową Nr 77 Lipnik – Przemyśl, skierowany zostanie przez drogi gminne: ul. Boronia, ul. Hutniczą i ul. Fabryczną do drogi wojewódzkiej Nr 877 Naklik – Leżajsk– Szklary. Dojazd do budynków mieszkalnych oraz firm, które prowadzą działalność w tym rejonie odbywał się będzie poprzez układ dróg miejskich. Planowany termin wykonania prac remontowych na przejeździe kolejowym: od 10.06.2013 r. do 28.06.2013 r.

UM Leżajsk, Źródło artykułu: www.miastolezajsk.pl, Autor zdjęć: UM Leżajsk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola