Belka
Poniedziałek, 19 Listopada 2018   imieniny: Elżbieta, Seweryn, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Targowisko w przebudowie

Data publikacji: 2014-03-04, Data modyfikacji: 2014-03-04
A A AWydrukDrukuj  
 

Prace będą trwały niecałe 6 miesięcy. Planujemy od września 2014 r. uruchomić działalność  targowiska.  Zakres robót obejmuje m in: wykonanie 57 zadaszonych pawilonów zamykanych roletami zewnętrznymi, każdy pawilon będzie miał możliwość podłączenia się do instalacji elektrycznej, powstaną zadaszone ciągi komunikacyjne  piesze, wybuduje się  dodatkowych  34 miejsc  parkingowych wokół targowiska. Zostanie zbudowany pawilon sanitarny z toaletami.

W związku z tym na czas budowy osoby zajmujące się handlem na targowisku zostały przeniesione wraz ze swoimi pawilonami na parking obok MCK. Po oddaniu do użytkowania nowego targowiska  wszystkie pawilony z parkingu zostaną usunięte.

Koszt całej przebudowy to ponad 1,5 mln zł z czego blisko 1 mln otrzymaliśmy z ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich projekt „ Mój Rynek”

Za przejściowe utrudnienia wynikające z przebudowy targowiska i ograniczenia miejsc parkingowych przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

 

 

 

 

 

 

UM Leżajsk, Źródło artykułu: www.miastolezajsk.pl, Autor zdjęć: UM Leżajsk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola