Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szkoleniowa niedziela

Data publikacji: 2016-05-10, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
W niedzielę, 24 kwietnia br., w Jednostce OSP Grodzisko Dolne odbyło się szkolenie przypominające dla wszystkich strażaków ochotników posiadających uprawnienia do uczestniczenia w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Celem szkolenia było odświeżenie wiadomości niezbędnych do sprawnego wykonywania zadań podczas wyjazdów. Składało się z wersji teoretycznej podczas której przypomniano najważniejsze zagadnienia oraz praktycznej, polegającej na przejrzeniu wozów i sprzętu, którym dysponuje jednostka. Spotkanie było również okazją do podzielenia się wszelkimi sugestiami i sprawdzeniem systemu powiadamiania i sterowania sms dla OSP. Mamy nadzieję, iż cykliczne przeprowadzanie takich szkoleń przyczyni się do wzrostu wiedzy a tym samym zwiększenia bezpieczeństwa i usprawnienia wszelkich akcji.    

Pełna treść wiadomości na: osp.grodziskodolne.pl/?p=103
osp.grodziskodolne.pl, Źródło artykułu: osp.grodziskodolne.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola