Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie informacyjne dla NGO

Data publikacji: 2013-11-05, Data modyfikacji: 2013-11-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu Powiatu Leżajskiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 7 listopada br. (czwartek) w Sali Konferencyjnej Muzeum Ziemi Leżajskiej, Leżajsk ul. Mickiewicza 20 A. Spotkanie rozpocznie się o 15:30 i potrwa do 16:30. Celem głównym spotkania jest przekazanie organizacjom pozarządowym z terenu Powiatu Leżajskiego informacji na temat możliwości aplikacyjnych organizacji pozarządowych w nowym budżecie UE na lata 2014-2020. Informacja dotyczyć będzie nowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, w ramach, którego cześć środków skierowana będzie na projekty dla organizacji pozarządowych. Uczestnicy otrzymają materiały informacyjne na temat planowanych form wsparcia i typów projektów możliwych do realizacji w nowym okresie programowania.

UM Leżajsk, Źródło artykułu: www.miastolezajsk.pl, Autor zdjęć: UM Leżajsk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola