Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkanie informacyjne

Data publikacji: 2017-10-03, Data modyfikacji: 2017-10-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Spotkanie informacyjne dla osób bezrobotnych zainteresowanych wyjazdem za granicę   Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, iż dnia 19.10.2017 r. godz. 10.00 w pok. 28 Urzędu Pracy, ul. Mickiewicza 56, odbędzie się spotkanie informacyjne na prośbę CONTRAIN POLAND Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej w Przemyślu, KRS 000303184, dla osób bezrobotnych zainteresowanych wyjazdem za granicę. Celem tego spotkania będzie przedstawienie osobom bezrobotnym ofert pracy w branży: ogrodniczej, przetwórstwie owocowo – warzywnym, recyklingu, logistyce, pieczarkarstwie   ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIE JEST WYMAGANA   Osoby z którymi Firma „CONTRAIN” podejmie współpracę, mogą liczyć na : legalne zatrudnienie  terminowe wynagrodzenie wypłacane w Euro  zakwaterowanie  pomoc w organizacji transportu  wsparcie polskojęzycznego opiekuna w kraju wykonywanej pracy  Bliższe informacje na temat spotkania można uzyskać pod nr tel. 17 240 67 20 wew. 31 lub w pok. 23.

Pełna treść wiadomości na: praca.lezajsk.pl/index.php/dla-klienta-indywidualnego/1001-spotkanie-informacyjne-03-10-2017
praca.lezajsk.pl, Źródło artykułu: praca.lezajsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola