Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przekazanie kart rabatowych na paliwa dla druhów OSP

Data publikacji: 2018-12-24, Data modyfikacji: 2018-12-29
A A AWydrukDrukuj  
 
24 grudnia 2018 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Leżajsku odbyło się przekazanie kart rabatowych na paliwa dla druhów OSP KSRG z terenu powiatu leżajskiego. Karty przekazał osobiście komendant powiatowy PSP w Leżajsku st. bryg. Józef Kludys. Komendant omówił zasady funkcjonowania programu rabatowego oraz wręczył druhom regulaminy korzystania z kart. Przekazanie kart było wynikiem podpisania umowy, pomiędzy PKN ORLEN, a Komendantem Głównym Państwowej Straży Pożarnej, która gwarantuje jednostkom ochotniczych straży pożarnych należącym do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego rabat na paliwa w całej sieci ORLEN w Polsce. Program lojalnościowy wchodzi w życie już 1 stycznia 2019 r. Spotkanie w KP PSP w Leżajsku było również okazją do podzielenia się opłatkiem i złożenia sobie życzeń świąteczno-noworocznych. Komendant podziękował druhom za ich służbę i działalność społeczną oraz przekazał kalendarze plakatowe PSP na 2019 rok. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele wszystkich jednostek OSP ksrg z terenu powiatu leżajskiego na czele z prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Leżajsku dh Józefem Golcem oraz oficerowie z KP PSP w Leżajsku. Opracowanie: mł. bryg. Wojciech Długosz, KP PSP Leżajsk Zdjęcia: mł. bryg. Wojciech Długosz, KP PSP Leżajsk  

Pełna treść wiadomości na: kppsp.lezajsk.pl/?p=8428
kppsp.lezajsk.pl, Źródło artykułu: kppsp.lezajsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola