Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pismo przewodnie i decyzja Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 12 sierpnia 2013 r., uchylająca "Decyzję Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z Przemyśla

Data publikacji: 2013-08-27, Data modyfikacji: 2013-08-28
A A AWydrukDrukuj  
 

Pismo przewodnie i decyzja Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego znak: DOZ-OAiK-6700/17/13 - [ML/67/13] z dnia 12 sierpnia 2013 r., uchylająca "Decyzję Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z Przemyśla znak: UOZ-4-5130.185.2012 z dnia 15.11.2012 r., wpisującej do rejestru zabytków pod numerem A-889, historyczny układ urbanistyczny miasta Leżajsk, w granicach oznaczonych na załączniku graficznym do tej decyzji." oraz przekazujacą sprawę do ponownego rozpatrzenia przez organ pierwszej instancji, tj. Podkarpackiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Przemyślu. 

UM Leżajsk, Źródło artykułu: www.miastolezajsk.pl, Autor zdjęć: UM Leżajsk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola