Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Montażysta regałów wysokiego składowania

Data dodania: 2016-08-22
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy pracowników do pracy przy projekcie demontażu i montaż regałów wysokiego składowania. Kandydaci zatrudnieni będą jako:

Montażysta regałów wysokiego składowania
miejsce pracy: Rzeszów

Opis pracy: pracownik w ramach grupy pracowników ma za zadanie demontaż regałów wysokiego składowania w hali magazynowej a następnie zmontowanie ich ponownie na zewnątrz. Praca wymaga motywacji do pracy fizycznej, bez konieczności obsługi specjalistycznych narzędzi. Montaż regałów ma charakter projektu ograniczonego w czasie – potrwa tylko przez wrzesień.

Oczekiwania:
• Motywacja do pracy fizycznej
• Gotowość do pracy dłużej niż 8 godzin dziennie
• Umiejętność współpracy w grupie
• Mile widziane badania do prac na wysokości.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość zarobienia dodatkowych środków np. na studia.

Zainteresowanych prosimy o aplikację drogą mailową rzeszow@time2work.com.pl

Uprzejmie informujemy, że rozpatrzymy wyłącznie aplikacje zawierające klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez okres 2 lat dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Time2work sp. z o.o. oraz podmioty związane. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 poz. 922)”.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem: 505 698 268
Kontakt
Zainteresowanych prosimy o aplikację drogą mailową rzeszow@time2work.com.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
leżajski

Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola