Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KOMUNIKAT KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W LEŻAJSKU

Data publikacji: 2013-12-16, Data modyfikacji: 2013-12-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Przestępstwa zostały dokonane wieczorem lub w nocy podczas nieobecności domowników. Zazwyczaj działanie sprawców polegało na wyłamaniu drzwi lub okien budynków mieszkalnych, które następnie plądrowano, dokonując kradzieży pieniędzy i wartościowych przedmiotów. Takie działanie może świadczyć o wcześniejszym rozpoznaniu obiektu przestępstwa przez sprawców.

Policja wyjaśnia okoliczności zaistniałych zdarzeń, dokładając wszelkich starań, aby sprawcy kradzieży jak najszybciej zostali ujęci i ukarani. Dlatego też każda informacja mogąca mieć związek z włamaniami będzie wnikliwie sprawdzana.

Mając na uwadze dokonane przestępstwa, zwracamy się z prośbą o wzmożenie czujności mieszkańców naszego powiatu – przede wszystkim zwracanie uwagi w najbliższym otoczeniu na osoby i pojazdy z obcymi numerami rejestracyjnymi.

O każdej niepokojącej sytuacji prosimy niezwłocznie informować Policję, dzwoniąc na bezpłatny numer telefonu 997.

                                                    aspirant mgr Krzysztof Ficek

                                                    oficer prasowy KPP Leżajsk

 

UM Leżajsk, Źródło artykułu: www.miastolezajsk.pl, Autor zdjęć: UM Leżajsk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola