Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

INFORMACJA

Data publikacji: 2012-04-19, Data modyfikacji: 2012-04-19
A A AWydrukDrukuj  
 
INFORMACJA

Porządek obrad:
1. Otwarcie obrad sesji.
2. Przyjęcie protokołu z XV sesji Rady Miejskiej w Leżajsku.
3. Sprawozdanie z pracy Burmistrza w okresie międzysesyjnym.
4. Informacja o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w mieście za 2011 r. składana przez:
a) Komendanta Powiatowego Policji,
b) Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej,
c) Komendanta Straży Miejskiej.
5. Informacja Burmistrza dotycząca zasad przyjętych w zakresie przyjmowania uczniów do szkół i tworzenia oddziałów.
6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Leżajska w 2012 roku.
7. Podjęcie uchwały w sprawie wymagań, jakie powinien spełnić przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie ochrony przed bezdomnymi zwierzętami, prowadzenia schronisk dla bezdomnych zwierząt, a także grzebowisk i spalarni zwłok zwierzęcych i ich części.
8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego Gminy Miasto Leżajsk na lata 2012-2015.
9. Podjęcie uchwały w sprawie ustanowienia ograniczonego prawa rzeczowego, służebności przesyłu, na nieruchomościach stanowiących własność Gminy Miasto Leżajsk.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr VI/30/07 Rady Miejskiej w Leżajsku z dnia 23 kwietnia 2007 r. w sprawie scalenia i podziału nieruchomości.
11. Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie miasta na 2012 r.
12. Podjęcie uchwały w sprawie trybu prac nad projektem uchwały budżetowej Miasta Leżajska, szczegółowości materiałów informacyjnych towarzyszących projektowi budżetu, terminów obowiązujących w toku prac nad projektem uchwały budżetowej oraz wymogów dotyczących uzasadnień i materiałów informacyjnych przedkładanych przez Burmistrza Leżajska Radzie Miejskiej wraz z projektem uchwały budżetowej.
13. Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad i okoliczności używania herbu, flagi, sztandaru i pieczęci Miasta Leżajska.
14. Przedstawienie oceny zasobów pomocy społecznej.
15. Wolne wnioski i zapytania.


Przewodniczący Rady Miejskiej
(-) Ireneusz Stefański

, Źródło artykułu: http://www.miastolezajsk.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola