Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja

Data publikacji: 2018-01-30, Data modyfikacji: 2018-02-01
A A AWydrukDrukuj  
 
     Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że osoby, które pobierały w 2017r. świadczenia z Funduszu Pracy:  mogą zgłaszać się po odbiór informacji o uzyskanych dochodach PIT-11 za 2017r. w Urzędzie Pracy pok. nr 13 .   Jednocześnie uprzejmie informujemy, że każda osoba, która otrzyma taką informację o uzyskanych dochodach Pit-11 ma obowiązek indywidualnie złożyć zeznanie za rok podatkowy 2017 do końca kwietnia 2018r. we właściwym Urzędzie Skarbowym.

Pełna treść wiadomości na: praca.lezajsk.pl/index.php/dla-klienta-indywidualnego/1045-informacja-30-01-2018-i
praca.lezajsk.pl, Źródło artykułu: praca.lezajsk.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola