Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

IKO MAZOVIA CUP 2013

Data publikacji: 2013-04-15, Data modyfikacji: 2013-04-15
A A AWydrukDrukuj  
 

6 kwietnia 2013 r.  w Józefowie pod Warszawą odbyła się III Edycja Turnieju Karate Kyokushin „IKO Mazovia CUP”.

W turnieju wzięło udział 407 zawodników z 34  klubów z terenu całej Polski i Litwy. Organizatorem imprezy był Uczniowski Klub Sportowy „Bushi” z Otwocka kierowany przez sensei Pawła Juszczyka 4 dan. Zawody odbywały się formule full contact według przepisów światowej organizacji IKO. W tak licznej i stojącej na bardzo wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym imprezie ekipa Leżajskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyła w sumie 13 medali i w ogólnej klasyfikacji drużynowej

zajęła trzecie miejsce. Na pochwałę zasługują wszyscy nasi zawodnicy, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony. Niektórzy pomimo wygranych dwóch walk nie zdołali się załapać na podium.  Na szczególne wyróżnienie zasługują najmłodsi nasi kadrowicze z tj. Kacper Potaczała i Mikołaj Sroka, którzy musieli wygrać po pięć walk żeby wejść do finału. Wartym podkreślenia jest fakt, że w turnieju odbyła się również konkurencja kata open, w której  startowało ponad 40 zawodników (bez podziału na wiek i płeć) i w której to dwie nasze zawodniczki Katarzyna Burda i Izabela Dec weszły do ścisłego finału. W zawodach oprócz medalistów startowali również: Łukasz Fleszar, Adam Fastnacht, Jakub Muskus, Tomasz Szuba, Ewa Sobiło, Klaudia Szelengiewicz i Julia Żak. Kierownikiem ekipy i sekundantem był Adam Fleszar, zawodnikami opiekowali się Agnieszka i Krzysztof  Fleszarowie, Marzena Szuba, Bogdanowicz Bogdan, Jan Szczuka. Jednymi z sędziów turnieju byli sensei Dariusz Burda i Piotr Jeziorowski.

Zawodnik/Miejsce w kumite Jeziorowski Maciej/1 Stachula Natalia/1 Potaczała Kacper/1 Dec Izabela/2 Majder Paula/2 Sroka Mikołaj/2 Fleszar Hubert/2 Szczuka Beniamin/3 Miś Marcin/3 Majder Paulina/3 Bąk Oskar/3 Bogdanowicz Jakub/3

UM Leżajsk, Źródło artykułu: www.miastolezajsk.pl, Autor zdjęć: UM Leżajsk
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  leżajski

  Powiat leżajski – powiat leżący na Podkarpaciu, mający swoją siedzibę w mieście Leżajsk. Graniczy z czterema powiatami - przeworskim, łańcuckim, rzeszowskim, niżańskim i biłgorajskim. Przynależą do niego gminy: Leżajsk, Nowa Sarzyna, Grodzisko Dolne, Kuryłówka oraz miasta Leżajsk i Nowa Sarzyna.

  Powiat jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów i pielgrzymów. Sporymi atrakcjami są m.in. Bazylika OO. Bernardynów, Muzeum Prowincji Ojców Bernardynów, Ratusz. Na terenie powiatu największą część stanowią lasy, co sprzyja turystyce, dzięki spokojnym okolicznościom przyrody. Do dyspozycji turystów zmotoryzowanych powstał bardzo znany Szlak Turystyczny Trandslans, który liczy niemal 122 kilometry! Na zwiedzenie go trzeba przeznaczyć aż 14 godzin. Drugim istotnym punktem powiatu jest znana w kraju trasa do uprawiania nordic walking.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola